Ścianka reklamowa łukowa

Ścianka reklamowa, konferencyjna, prasowa - łukowa
avatar
Ścianka reklamowa zawiera:
EXPRESOWA REALIZACJA
aluminiowa konstrukcja
panele zabezpieczone laminatem
2 halogeny
kufer transportowy z grafiką
DARMOWA DOSTAWA
Opis produktu

Oferowana ścianka reklamowa Warszawa dostarczy maksymalnej przestrzeni reklamowej, dzięki której możesz skutecznie przykuć uwagę potencjalnych klientów lub partnerów w biznesie. Inwestując w ściankę reklamową, stawiasz na formę reklamy, którą po złożeniu co zajmuje ok 3 minut możesz zabrać w dowolne miejsce na świecie czy to w bagażniku samochodu czy do samolotu dzięki niewielkiej wadze ok 15 kg oraz tubie transportowej całość po złożeniu mieści się do kufra transportowego który ma wymiary wysokość 85 cm, średnicę 50 cm, kuferek transportowy wyposażony jest w wygodną rączkę oraz kółka zapewniające swobodny transport bez jakiegokolwiek wysiłku. Oferowana ścianka reklamowa doskonale sprawdzi się na targach, prezentacjach, konferencjach, szkolenia lub różnego rodzaju eventu. Produkt – połączony z odpowiednią treścią i grafiką – idealnie może prezentować Twoją markę i wpływać na jej renomę oraz rozpoznawalność. Co więcej – 5 paneli graficznych można w każdej chwili zmienić do posiadanej już konstrukcji ścianki reklamowej dostosowując grafikę do aktualnej oferty lub aktualnego wizerunku firmy.

Produkt obejmuje:
- Aluminowa konstrukcja ścianki
- 5 paneli graficznych ( 70 cm szer. x 229 cm wys.) drukowane w technologi cyfrowej
- Panele zabezpieczone laminatem
- 2 halogeny 220 V
- Kufer transportowy mieszczący całą ściankę wraz z panelami graficznymi
- Owijka graficzna na kufer

Bardzo cenię jakość i terminowość we współpracy z kontrahentami. To moje drugie zamówienie, które firma zrealizowała w ostatnim czasie. Jest wysoka jakość i rewelacyjnie krótki termin realizacji.
Jacek Kąsek dyrektor CKZiU nr 1 w Raciborzu

Duża odporność na zniszczenie, wysoka skuteczność Konstrukcja ścianki reklamowej wykonana jest z odpornego stopu aluminium. Dzięki tym właściwościom oferowana ścianka reklamowa jest odporna na działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych. Do produktu dołączono także wydruk w postaci 5 paneli magnetycznych samoczynnie mocujące się do konstrukcji, co umożliwia łatwe i sprawne montowanie jak i rozmontowywanie całego systemu. Dodatkowo druk wykonany technologią cyfrową gwarantuje wysoką jakość oraz doskonałe odwzorowanie kolorów, a panele wykonane zostały ze specjalnej elastycznej płyty PCV 0,4 mm dzięki czemu chroni przed przenikaniem światła zza ścianki. Całość sprawia, że produkt idealnie spełnia oczekiwania przedsiębiorstw, którzy szukają skutecznych form reklamy.

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Ścianka reklamowa zrealizowana dla Poczty Polskiej

Maksymalny termin realizacj do 7 dni

Przykładowa możliwość łączenia paneli

Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja Ścianka reklamowa Warszawa - przykłady łączenia Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja
Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja
Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja Ścianka reklamowa Warszawa - realizacja
Masz pytanie zadaj je teraz ?
chętnie udzielimy wszelkich informacji